HAKKIMIZDA


HAKKIMIZDA

Şube Kuruluş Yılı: 2014

Şube Ünvanı: YES Büro Makineleri Tic. Ltd. Şti. (YESPrint)

Çalışan Sayısı: 13

Bölge: Manavgat, Serik, Alanya, Akseki , Gündoğmuş, Gazipaşa

 

Şirketimiz 1998 yılında kurulmuş olup Antalya İl ve ilçelerinde Fotokopi makineleri ve  Yazıcılar konusunda Faaliyet göstermektedir.

 

Şirketimizin Merkezi Antalyadır. 2014 Yılında Şubesi Olan YESPrint Manavgat’ta Faliyete Başlamıştır.

 

Şirketimizde 27 Çalışan ANTALYA’da, 13 Çalışan YESPrint ‘te Olmak Üzere Toplam 40 Personel Bulunmaktadır.

 

Şirketimiz Toplamda 4000 adet üzerindeki müşterilerimize bu bölgede 40 kişilik bir ekiple hizmet vermektedir.

 

Şirketimiz Bölgedeki Bakım Anlaşmalı, Kopyabaşı Anlaşmalı, ve Kayıtlarımıza Alınan Arızalar ile Malzeme Siparişlerine Kişisel Bilgi ve Becerileri Yüksek, nitelikli çalışma arkadaşlarımızla Günlük Müdahale Ederek Sektörümüzde bize GÜVEN duyan müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz

 

Şirketimiz 2006 Yılından buyana Kyocera Fotokopi Makineleri ve Yazıcıları, Oki yazıcıların Akdeniz Bölgesi Tek satış ve servisidir. İşimiz sadece Fotokopi makineleri ve yazıcıların satışı ve servisidir.

 

Türkiye'nin önde gelen birçok firmasına hizmet vererek Genç ve Dinamik kadrosuyla kısa zamanda büyüyen Şirketimiz ''GÜVEN'' duyulan bir firma haline gelmiştir.

 

Şirketimiz bugün gelmiş olduğu noktada Sürekli Gelişimi ilke edinerek, titiz bir şeklide kadrosunu genişletmekte, eğitim seviyesini artırmakta ve her geçen gün kurumsal kimliğine ve dinamiğine biraz daha katkı yapmaktadır.

 

Yaptığımız Her İş Bizi Bir Adım Daha İleriye Taşımaktadır.

 

Yaraticilik ve kalite anlayisini surekli gelistirerek musteri ve calisanlarini gelecege tasiyan Şirketimiz, sahip oldugu bilgi birikimi, uzmanliklar ve tecrubesi ile, Akdenizin Yazıcı ve Fotokopi Alanında En Profesyonel sirketi olmayi hedeflemektedir. YESPrint müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda;

 

* Sayfabaşı Maliyet Anlaşması

* Makine Kiralama

* Kurumsal Baskı Destek Merkezi

* Doküman Takip Sistemi

* Yazıcı ve Ağ Yönetim Sistemleri

* Dijital Baskı Çözümleri

 

Çözümleri sunarak değer katmaktadır.