Fotokopi Makinesi & Yazıcı Kiralama


Fotokopi, Yazıcı Kiralama Çözümümüz

Etkinliklerde veya beklenmedik ihtiyaçlarda günlük/haftalık/aylık veya daha uzun süreli kiralık fotokopi makinesi ve yazıcı hizmetimiz mevcuttur. KYOCERA Bilgitaş ihtiyacınızı karşılayacak KYOCERA marka fotokopi makinesi ve lazer yazıcı ürünlerini en uygun kiralama fiyatları ile İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir'de kendi ofisleri, Adana, Antalya, Konya, Kayseri, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Gebze/Kocaeli, Mersin ve diğer illerde ülke geneline yayılmış bayi ağı vasıtası ile Türkiye'nin her yerinde en kısa sürede kullanıma sunmaya hazırdır.

Sayfabaşı Anlaşma sözleşmesi kapsamında KYOCERA Bilgitaş'tan uzun dönemli siyah beyaz ya da renkli fotokopi makinesi, lazer yazıcı kiralama hizmeti satın alan Türkiye'nin tanınmış firmalarının iş akışlarını nasıl hızlandırıp, kiralık yazıcı ve çok fonksiyonlu fotokopi cihazları ile maliyetlerini %40'a varan oranda nasıl azaltıp avantaj sağladıklarını başarı öyküleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Dokümantasyon İhtiyaç Analizi yaparak şirketinize özel belirleyeceğimiz, fotokopi makinesi ve lazer yazıcı kiralama fiyatları için hemen KYOCERA Bilgitaş ile iletişim kurun.