KYOCERA Sektörün Önde Gelen Analisti BLI’dan 6 Ödül Daha Kazandı

Buyers Laboratuvarı en yeni KYOCERA yazıcı ve çok fonksiyonlu fotokopi makinelerinin kapsamlı testinde olağanüstü dayanıklılık, daha az tüketim ve daha düşük maliyetlerden söz etti

A4 renkli lazer yazıcı KYOCERA ECOSYS P6130cdn ve A4 renkli çok fonksiyonlu fotokopi makinesi KYOCERA ECOSYS M6535cidn BLI’ın gıpta ile bakılan “Dayanıklı” ve “Çok Tavsiye Edilir” sertifikalarını almıştır. Ayrıca KYOCERA yeni A3 modellerinin çevre dostu atık toner tasarımı için de “Inovasyonda Öne Çıkan Başarı” ödülünü almıştır ve A3 renkli çok fonksiyonlu fotokopi makinesi TASKalfa 406ci önceden aldığı ödüllere bir yenisini daha ekleyerek “Orta Ölçekten Geniş Ölçekliye uzanan iş grupları için Öne Çıkan Renkli Çok Fonksiyonlu Fotokopi Makinesi” ödülünü almıştır.

İş yazıcısı kategorisinde, dayanıklılık sürekli olarak en önemli faktörlerin arasında yer almıştır ve muhtemelen en büyük rekabetçi farktır. 2 ayı geçen bir süreçte, BLI KYOCERA ECOSYS P6130cdn ve ECOSYS M6535cidn’ye kapsamlı 50.000 sayfalık baskı ve maksimum makine ömrü testleri uygulamıştır. Her bir ürünün çok dayanıklı olduğu kanıtlanmıştır ve her iki ürün de BLI’ın “Çok Tavsiye Edilir” derecesini almıştır.

BLI analistleri, sayısız somut yararı olan KYOCERA’nın eşsiz atık toner kutusundan bütün yönleriyle etkilenmişlerdir. BLI analistleri konuyla ilgili görüşlerini “KYOCERA’nın yeni A3 çok fonksiyonlu fotokopi makinesi serisi, süresi geçmiş siyah toner kutusunu atık toner kutusu olarak kullanma imkanı vermektedir, müşteriler muhtemelen tüketimde, sarf malzemelerini depolama gerekliliklerinde ayrıca zaman kaybı ve servis maliyetlerinde gerçekleşecek azalmayı, atık toner kutusu için teknisyen göndermeye ihtiyaç duyulmayacağını göreceklerdir.” şeklinde belirtmiştir. Bu dizayn, KYOCERA’ya 2016 BLI “Inovasyonda Öne Çıkan Başarı” ödülünü kazandırmıştır.

Sadece 5 ay önce tanıtılan KYOCERA TASKalfa 406ci çok fonksiyonlu makinesi, şimdiden aralarında BLI’ın “Çok Tavsiye Edilir” ödülünün de bulunduğu sayısız sektör ödülü toplamıştır. BLI’ın son değerlendirmesi, temel kullanıcı esaslarına uygunluğa odaklanmıştır, sonuç olarak KYOCERA TASKalfa 406ci “Orta Ölçekten Geniş Ölçekliye uzanan iş grupları için Öne Çıkan Renkli Çok Fonksiyonlu Fotokopi Makinesi” olarak adlandırılmıştır. BLI’göre KYOCERA TASKalfa 406ci, daha küçük kaplama alanı ve daha düşük maliyet açısından bir A3 fotokopi makinesinin tüm fonksiyonelliğini sunmaktadır.

BLI, KYOCERA TASKalfa 406ci’nin sayısız kilit özelliğe değinmiştir; tablet benzeri 7 inçlik tam renkli kontrol paneli, güçlü tarama özellikleri ve KYOCERA Net Manager/MyQ, PinPoint Scan, Teaching Assistant ve SharePoint Connector gibi iş uygulamalarının KYOCERA TASKalfa 406ci ile çalışmasına olanak veren KYOCERA’nın açık platformu HyPAS. BLI’a göre, bunlar ve daha fazla nedenden dolayı, KYOCERA TASKalfa 406ci orta ve geniş ölçekli iş grupları için ideal bir seçimdir.

KYOCERA Bilgitaş İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil konu ile ilgili görüşlerini “Bu sadece sektör bilinirliği ile değil, aynı zamanda çeşitlilik ile de ilgili. Amacımız ürün tasarımı ve dayanıklılığının her alanında sınıfının en iyisi olmaktır ve bu ödüller ileri derecede bir onaylamadır. KYOCERA için büyük resme odaklanmak devam edecektir. Her cihaz için şu soruyu soruyoruz; Bu nasıl daha da iyi olabilir? Bugünün ödül kazanma özelliği yarının standart özelliğidir. Amaç sürekli gelişim olmalıdır.” şeklinde belirtmiştir.